Noszvaj Községi Önkormányzat pályázatot hirdet piacfelügyelő munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Piac működésének beindítása TOP-1.1.3-16 számú pályázatnak való megfelelés figyelembevételével.
  • Piac működésének biztosítása:
  • Piaci napok szervezése - heti 2 állandó nap
  • Piac idényáru kampánynapok szervezése az állandó napokon kívül (pl: alma nap: beszállítókkal és feliratkozó vevőkkel való kapcsolattartás)
  • Piac bérbeadásának intézése időszakos árusok számára (használt ruhás, aprócikkes árusokkal egyéb árusokkal történő megállapodások elkészítése)
  • Nyilvántartások vezetése, helypénz szedés
  • Saját üzemeltetési eszközök bérbeadásának intézése
  • Webshop kereskedelem kezelése (www.noszvajipiac.hu feltöltése, kezelése)
  • Piac helyszínéhez kapcsolódó turisztikai rendezvény szervezésében való közreműködés
  • TOP-1.1.3-16 számú pályázat kezelése

Jogállás, munkabér:

Munka törvénykönyv szerinti foglalkoztatás, bruttó 210.600 Ft havi munkabér. Foglalkoztatás esetén 3 hónap próbaidő.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet
  • legalább középfokú végzettség
  • jó szervezőkészség és kommunikációs készség
  • helyi termék ismeret
  • készségszintű MS Office Word, Excel ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • foglalkoztatási szerv általi támogatási lehetőség
  • piacfelügyelő szakképesítés
  • pályázatkezelésben való jártasság

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidőnek megfelelő, havi munkaidőkeret

Munkavégzés időtartama:

2020.07.01-től 5 évre szóló határozott idejű szerződés.

Munkavégzés helye:

Noszvaj Kossuth Lajos út 1. és Noszvaj, Kossuth Lajos út 68.